ITV16, Denso Iridium Power, Ford Fiesta V (01-08), 1.25 16V 51/55kW, Bouwjaar 05/2002-06/2008, Motorcode FUJA, FUJB, M7JA, M7JB
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta V (JH1/JD3) |
| Bouwjaar | : 04/2002- |
| Past op model | : Fiesta V (01-08) |
| Motor | : 1.25 16V |
| kW | : 51/55kW |
| Motorcode | : Motorcode FUJA, FUJB, M7JA, M7JB |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2002-06/2008 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





