ITV16, Denso Iridium Power, Ford Focus I (98-05), 1.6 16V Flexifuel 75kW, Bouwjaar 01/2002-11/2004, Motorcode FYDH
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus I (DAW) |
| Bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : Focus I (98-05) |
| Motor | : 1.6 16V Flexifuel |
| kW | : 75kW |
| Motorcode | : Motorcode FYDH |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2002-11/2004 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





