IT16, Denso Iridium Power, Ford MONDEO II (96-00), 2.5 24V 125kW, Bouwjaar 08/1996-09/2000, Motorcode SEA, SEC
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IT16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo II (BAP/GBP) |
| Bouwjaar | : 09/1996-11/2000 |
| Past op model | : MONDEO II (96-00) |
| Motor | : 2.5 24V |
| kW | : 125kW |
| Motorcode | : Motorcode SEA, SEC |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1996-09/2000 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.3mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





