IT20, Denso Iridium Power, Ford MONDEO III (00-07), 2.0 16V 107kW, Bouwjaar 10/2000-09/2005, Motorcode CJBA, CJBB
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IT20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Mondeo III (B4Y/B5Y) |
| Bouwjaar | : 11/2000-06/2007 |
| Past op model | : MONDEO III (00-07) |
| Motor | : 2.0 16V |
| kW | : 107kW |
| Motorcode | : Motorcode CJBA, CJBB |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2000-09/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





