ITV16, Denso Iridium Power, Ford PUMA (97-02), 1.4 16V 66kW, Bouwjaar 11/1997-10/2000, Motorcode FHD(ZH14S),FHF(ZH14S)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Puma (ECT) |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : PUMA (97-02) |
| Motor | : 1.4 16V |
| kW | : 66kW |
| Motorcode | : Motorcode FHD(ZH14S),FHF(ZH14S) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/1997-10/2000 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





