ITV16, Denso Iridium Power, Ford PUMA (97-02), 1.6 16V 76kW, Bouwjaar 08/2000-12/2001, Motorcode ZH16S
Product specificaties:
| Artikelnummer | : ITV16 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Puma (ECT) |
| Bouwjaar | : 10/1997- |
| Past op model | : PUMA (97-02) |
| Motor | : 1.6 16V |
| kW | : 76kW |
| Motorcode | : Motorcode ZH16S |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/2000-12/2001 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





