IK20, Denso Iridium Power, Ford SCORPIO II (94-98), 2.0 i 16V 100kW, Bouwjaar 10/1994-08/1998, Motorcode N3A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20 |
| Prijs incl. BTW | : 17,82 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium Power |
| Merk | : Ford |
| Model | : Scorpio II (GGR/GFR/GNR) |
| Bouwjaar | : 10/1994-08/1998 |
| Past op model | : SCORPIO II (94-98) |
| Motor | : 2.0 i 16V |
| kW | : 100kW |
| Motorcode | : Motorcode N3A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/1994-08/1998 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





