IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Alfa Romeo 164 (87-98), 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C), 170kW, Bouwjaar 02/1994-09/1998, Motorcode AR64307,AR64308, AR66304
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 164 |
| Bouwjaar | : 09/1990-09/1998 |
| Past op model | : 164 (87-98) |
| Motor | : 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) |
| kW | : 170kW |
| Motorcode | : Motorcode AR64307,AR64308, AR66304 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/1994-09/1998 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





