IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Alfa Romeo SPIDER (94-05), 3.2 V6 24V, 176kW, Bouwjaar 04/2003-04/2005, Motorcode 936A6.000
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Spider (916) |
| Bouwjaar | : 06/1995- |
| Past op model | : SPIDER (94-05) |
| Motor | : 3.2 V6 24V |
| kW | : 176kW |
| Motorcode | : Motorcode 936A6.000 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2003-04/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





