IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW 1 (E81, E87) (03-12), 120 i, 110/115kW, Bouwjaar 11/2003-09/2012, Motorcode N46 B20 A, N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CC
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| Bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 (E81, E87) (03-12) |
| Motor | : 120 i |
| kW | : 110/115kW |
| Motorcode | : Motorcode N46 B20 A, N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CC |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2003-09/2012 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





