IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW 1 (E81, E87) (03-12), 3.0, 190kW, Bouwjaar 03/2005-07/2005, Motorcode N52 B30 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : 1 serie (E81/E82/E87/E88) |
| Bouwjaar | : 09/2004-10/2013 |
| Past op model | : 1 (E81, E87) (03-12) |
| Motor | : 3.0 |
| kW | : 190kW |
| Motorcode | : Motorcode N52 B30 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2005-07/2005 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





