IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW 3 (E36) (90-00), 316 g, 75kW, Bouwjaar 03/1994-08/2000, Motorcode M43 B16 (164E2)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E36) |
| Bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3 (E36) (90-00) |
| Motor | : 316 g |
| kW | : 75kW |
| Motorcode | : Motorcode M43 B16 (164E2) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/1994-08/2000 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





