IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW 3 (E46) (98-06), 318 Ci, 105/110kW, Bouwjaar 09/2003-01/2006, Motorcode N46 B20 A, N46 B20 B
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E46) |
| Bouwjaar | : 02/1998-12/2004 |
| Past op model | : 3 (E46) (98-06) |
| Motor | : 318 Ci |
| kW | : 105/110kW |
| Motorcode | : Motorcode N46 B20 A, N46 B20 B |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2003-01/2006 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





