IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW 3 (E90, E91) (05-12), 330 i, 200kW, Bouwjaar 09/2007-12/2009, Motorcode N52 B30 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Past op model | : 3 (E90, E91) (05-12) |
| Motor | : 330 i |
| kW | : 200kW |
| Motorcode | : Motorcode N52 B30 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2007-12/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





