IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW 5 (E60, E61) (03-10), 550 i, 270kW, Bouwjaar 07/2005-08/2010, Motorcode N62 B48 A, N62 B48 B
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : 5 serie (E60/E61 ) |
| Bouwjaar | : 07/2003-10/2009 |
| Past op model | : 5 (E60, E61) (03-10) |
| Motor | : 550 i |
| kW | : 270kW |
| Motorcode | : Motorcode N62 B48 A, N62 B48 B |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 07/2005-08/2010 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





