IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW X1 (E84) (09-), xDrive 28 i, 190kW, Bouwjaar 10/2009-12/2009, Motorcode N52 B30 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : X1 (E84) |
| Bouwjaar | : 11/2009-06-2015 |
| Past op model | : X1 (E84) (09-) |
| Motor | : xDrive 28 i |
| kW | : 190kW |
| Motorcode | : Motorcode N52 B30 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2009-12/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





