IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW X3 (E83) (04-), 3.0 si, 200kW, Bouwjaar 09/2006-08/2008, Motorcode N52 B30 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : X3 (E83) |
| Bouwjaar | : 01/2004-08/2010 |
| Past op model | : X3 (E83) (04-) |
| Motor | : 3.0 si |
| kW | : 200kW |
| Motorcode | : Motorcode N52 B30 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2006-08/2008 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





