IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW X5 (E53) (00-06), 4.8 is, 265kW, Bouwjaar 04/2004-09/2006, Motorcode N62 B48 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : X5 (E53) |
| Bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Past op model | : X5 (E53) (00-06) |
| Motor | : 4.8 is |
| kW | : 265kW |
| Motorcode | : Motorcode N62 B48 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2004-09/2006 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





