IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW Z4 (E85, E86) (03-), 2.5 si, 160kW, Bouwjaar 09/2005-02/2009, Motorcode N52 B25 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E85) |
| Bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 (E85, E86) (03-) |
| Motor | : 2.5 si |
| kW | : 160kW |
| Motorcode | : Motorcode N52 B25 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2005-02/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.0mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





