IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), BMW Z4 (E89) (09-), sDrive 23 i, 150kW, Bouwjaar 05/2009-12/2009, Motorcode N52 B25 A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : BMW |
| Model | : Z4 (E89) |
| Bouwjaar | : 05/2009- |
| Past op model | : Z4 (E89) (09-) |
| Motor | : sDrive 23 i |
| kW | : 150kW |
| Motorcode | : Motorcode N52 B25 A |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2009-12/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





