IKH16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Citroen C5 II (04-), 3.0 V6 (RCXFUF), 152kW, Bouwjaar 09/2004-, Motorcode XFU (ES9A), XFX (ES9J4S)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Citroen |
| Model | : C5 (D/R) |
| Bouwjaar | : 03/2001- |
| Past op model | : C5 II (04-) |
| Motor | : 3.0 V6 (RCXFUF) |
| kW | : 152kW |
| Motorcode | : Motorcode XFU (ES9A), XFX (ES9J4S) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2004- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





