IT16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Ford COUGAR (98-01), 2.5 V6 24V, 125kW, Bouwjaar 08/1998-12/2001, Motorcode LCBA(MP25), LCBE(MP25)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IT16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Ford |
| Model | : Cougar (BCV) |
| Bouwjaar | : 08/1998- |
| Past op model | : COUGAR (98-01) |
| Motor | : 2.5 V6 24V |
| kW | : 125kW |
| Motorcode | : Motorcode LCBA(MP25), LCBE(MP25) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 08/1998-12/2001 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.3mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





