IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Mitsubishi LANCER (07-), 1.8 (CX3A), 105kW, Bouwjaar 06/2008-, Motorcode 4B10
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer (CYO) |
| Bouwjaar | : 01/2008- |
| Past op model | : LANCER (07-) |
| Motor | : 1.8 (CX3A) |
| kW | : 105kW |
| Motorcode | : Motorcode 4B10 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2008- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





