IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Nissan KUBISTAR (03-), 1.2 16V, 55kW, Bouwjaar 04/2006-, Motorcode D4F 712
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Nissan |
| Model | : Kubistar (F1) |
| Bouwjaar | : 10/2003- |
| Past op model | : KUBISTAR (03-) |
| Motor | : 1.2 16V |
| kW | : 55kW |
| Motorcode | : Motorcode D4F 712 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2006- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





