IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Opel VECTRA C (02-), 2.0 Turbo, 129kW, Bouwjaar 10/2003-02/2009, Motorcode Z20NET(MY6A)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Opel |
| Model | : Vectra C |
| Bouwjaar | : 03/2002- |
| Past op model | : VECTRA C (02-) |
| Motor | : 2.0 Turbo |
| kW | : 129kW |
| Motorcode | : Motorcode Z20NET(MY6A) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2003-02/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





