IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Peugeot 206 (98-), 1.4 16V, 65kW, Bouwjaar 10/2003-02/2007, Motorcode KFU (ET3J4)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 206 |
| Bouwjaar | : 08/1998- |
| Past op model | : 206 (98-) |
| Motor | : 1.4 16V |
| kW | : 65kW |
| Motorcode | : Motorcode KFU (ET3J4) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2003-02/2007 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





