IK16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Peugeot 4007 (07-), 2.4 16V, 125kW, Bouwjaar 01/2008-06/2010, Motorcode SFY (4B12-MMC), SFZ (4B12-MMC)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 4007 |
| Bouwjaar | : 09/2007- |
| Past op model | : 4007 (07-) |
| Motor | : 2.4 16V |
| kW | : 125kW |
| Motorcode | : Motorcode SFY (4B12-MMC), SFZ (4B12-MMC) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 01/2008-06/2010 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





