IKH16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Peugeot 407 Coupe (05-), 3.0 V6, 155kW, Bouwjaar 10/2005-, Motorcode XFV (ES9A)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 407 |
| Bouwjaar | : 05/2004- |
| Past op model | : 407 Coupe (05-) |
| Motor | : 3.0 V6 |
| kW | : 155kW |
| Motorcode | : Motorcode XFV (ES9A) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2005- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





