IKH16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Peugeot 607 (00-), 3.0 V6 24V, 152/155kW, Bouwjaar 02/2000-, Motorcode XFV (ES9A), XFX (ES9J4S)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Peugeot |
| Model | : 607 |
| Bouwjaar | : 02/2000- |
| Past op model | : 607 (00-) |
| Motor | : 3.0 V6 24V |
| kW | : 152/155kW |
| Motorcode | : Motorcode XFV (ES9A), XFX (ES9J4S) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2000- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





