IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault CLIO II (98-), 3.0 V6 Sport (CB1A), 166kW, Bouwjaar 11/2000-12/2002, Motorcode L7X 760
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio II (B) |
| Bouwjaar | : 09/1998-09/2005 |
| Past op model | : CLIO II (98-) |
| Motor | : 3.0 V6 Sport (CB1A) |
| kW | : 166kW |
| Motorcode | : Motorcode L7X 760 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2000-12/2002 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





