IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault CLIO III (05-), 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11), 55kW, Bouwjaar 06/2005-, Motorcode D4F 706, D4F 740
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio III (R) |
| Bouwjaar | : 06/2005-10/2012 |
| Past op model | : CLIO III (05-) |
| Motor | : 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) |
| kW | : 55kW |
| Motorcode | : Motorcode D4F 706, D4F 740 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2005- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





