IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault CLIO III (05-), 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K), 102kW, Bouwjaar 09/2006-, Motorcode M4R 700, M4R 701
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Clio III (R) |
| Bouwjaar | : 06/2005-10/2012 |
| Past op model | : CLIO III (05-) |
| Motor | : 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) |
| kW | : 102kW |
| Motorcode | : Motorcode M4R 700, M4R 701 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/2006- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





