IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault LAGUNA III (07-), 2.0 16V Hi-Flex (KT1H), 103kW, Bouwjaar 10/2007-, Motorcode M4R 704, M4R 726
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Laguna III (T ) |
| Bouwjaar | : 11/2007- |
| Past op model | : LAGUNA III (07-) |
| Motor | : 2.0 16V Hi-Flex (KT1H) |
| kW | : 103kW |
| Motorcode | : Motorcode M4R 704, M4R 726 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2007- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





