IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault LATITUDE (10-), 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B), 103kW, Bouwjaar 02/2011-, Motorcode M4R 746
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Lattitude |
| Bouwjaar | : 07/2010- |
| Past op model | : LATITUDE (10-) |
| Motor | : 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B) |
| kW | : 103kW |
| Motorcode | : Motorcode M4R 746 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2011- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





