IXEH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault TWINGO II (07-), 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B), 55kW, Bouwjaar 03/2007-, Motorcode D4F 764, D4F 770, D4F 772
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IXEH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Twingo II (N) |
| Bouwjaar | : 09/2007- |
| Past op model | : TWINGO II (07-) |
| Motor | : 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) |
| kW | : 55kW |
| Motorcode | : Motorcode D4F 764, D4F 770, D4F 772 |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 03/2007- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.9mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





