IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Renault VEL SATIS (02-), 2.0 16V Turbo (BJ0K), 120kW, Bouwjaar 06/2002-, Motorcode F4R.7.62,F4R.7.63, F4R.7.64, F4R.7.65, F4R.7.67, F4R.7.67(170)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Renault |
| Model | : Vel Satis (J ) |
| Bouwjaar | : 03/2002- |
| Past op model | : VEL SATIS (02-) |
| Motor | : 2.0 16V Turbo (BJ0K) |
| kW | : 120kW |
| Motorcode | : Motorcode F4R.7.62,F4R.7.63, F4R.7.64, F4R.7.65, F4R.7.67, F4R.7.67(170) |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2002- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





