IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Seat ALTEA (XL) (5P) (04-), 1.4 16V, 63kW, Bouwjaar 05/2006-, Motorcode BXW, CGGB
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Seat |
| Model | : Altea (5P) |
| Bouwjaar | : 06/2004- |
| Past op model | : ALTEA (XL) (5P) (04-) |
| Motor | : 1.4 16V |
| kW | : 63kW |
| Motorcode | : Motorcode BXW, CGGB |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 05/2006- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





