IK16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Seat Ibiza IV (6L) (02-09), 1.4 16V, 55kW, Bouwjaar 02/2002-12/2007, Motorcode BBY, BKY
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Seat |
| Model | : Ibiza IV (6L) |
| Bouwjaar | : 03/2002-05/2008 |
| Past op model | : Ibiza IV (6L) (02-09) |
| Motor | : 1.4 16V |
| kW | : 55kW |
| Motorcode | : Motorcode BBY, BKY |
| Opmerking | : OEM Optional |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 02/2002-12/2007 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





