IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Skoda Fabia (06-14), 1.2 12V, 44kW, Bouwjaar 11/2011-12/2014, Motorcode CGPB
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Fabia II (5J) |
| Bouwjaar | : 03/2007-07/2014 |
| Past op model | : Fabia (06-14) |
| Motor | : 1.2 12V |
| kW | : 44kW |
| Motorcode | : Motorcode CGPB |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/2011-12/2014 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





