IKH20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Suzuki SX4 (06-), 1.6 VVT, 79/88kW, Bouwjaar 06/2006-, Motorcode M16A
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IKH20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Suzuki |
| Model | : SX4 (EY) |
| Bouwjaar | : 04/2006- |
| Past op model | : SX4 (06-) |
| Motor | : 1.6 VVT |
| kW | : 79/88kW |
| Motorcode | : Motorcode M16A |
| Opmerking | : Check Thread size |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2006- |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





