IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Toyota MR 2 II (89-00), 2.0 16V (SW20), 115kW, Bouwjaar 12/1989-05/2000, Motorcode 3S-GE
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Toyota |
| Model | : MR2 (W2) |
| Bouwjaar | : 12/1989-03/2000 |
| Past op model | : MR 2 II (89-00) |
| Motor | : 2.0 16V (SW20) |
| kW | : 115kW |
| Motorcode | : Motorcode 3S-GE |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 12/1989-05/2000 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





