IW16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), Toyota STARLET (P8) (89-96), 1.3 12V (EP81) CAT, 55kW, Bouwjaar 12/1993-03/1996, Motorcode SI, XLI
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IW16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : Toyota |
| Model | : Starlet (P8) |
| Bouwjaar | : 12/1989-03/1996 |
| Past op model | : STARLET (P8) (89-96) |
| Motor | : 1.3 12V (EP81) CAT |
| kW | : 55kW |
| Motorcode | : Motorcode SI, XLI |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 12/1993-03/1996 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





