IK16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), VW Caddy II (9K, 9U) (95-04), 1.4, 44kW, Bouwjaar 11/1995-01/2004, Motorcode AUD
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : VW |
| Model | : Caddy II (9K) |
| Bouwjaar | : 11/1995-02/2004 |
| Past op model | : Caddy II (9K, 9U) (95-04) |
| Motor | : 1.4 |
| kW | : 44kW |
| Motorcode | : Motorcode AUD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 11/1995-01/2004 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





