IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), VW Golf V (1K) (03-09), 1.4, 59kW, Bouwjaar 06/2007-07/2009, Motorcode BUD
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf V |
| Bouwjaar | : 10/2003-09/2008 |
| Past op model | : Golf V (1K) (03-09) |
| Motor | : 1.4 |
| kW | : 59kW |
| Motorcode | : Motorcode BUD |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 06/2007-07/2009 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





