IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), VW Golf VI (5K, 517, AJ5) (08-), 1.4, 59kW, Bouwjaar 10/2008-07/2013, Motorcode BUD, CGGA
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : VW |
| Model | : Golf VI |
| Bouwjaar | : 10/2008-08/2012 |
| Past op model | : Golf VI (5K, 517, AJ5) (08-) |
| Motor | : 1.4 |
| kW | : 59kW |
| Motorcode | : Motorcode BUD, CGGA |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 10/2008-07/2013 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





