IK16TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), VW Sharan (7M) (95-10), 2.8 V6 24V, 150kW, Bouwjaar 04/2000-03/2010, Motorcode AYL
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK16TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : VW |
| Model | : Sharan I (7M ) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : Sharan (7M) (95-10) |
| Motor | : 2.8 V6 24V |
| kW | : 150kW |
| Motorcode | : Motorcode AYL |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 04/2000-03/2010 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 1.1mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





