IK20TT, Denso Iridium TT bougie (Twin Tip), VW Sharan (7M) (95-10), 1.8 T 20V, 110kW, Bouwjaar 09/1997-03/2010, Motorcode AWC
Product specificaties:
| Artikelnummer | : IK20TT |
| Prijs incl. BTW | : 22,50 |
| Fabrikant | : Denso |
| Productomschrijving | : Iridium TT bougie (Twin Tip) |
| Merk | : VW |
| Model | : Sharan I (7M ) |
| Bouwjaar | : 09/1995- |
| Past op model | : Sharan (7M) (95-10) |
| Motor | : 1.8 T 20V |
| kW | : 110kW |
| Motorcode | : Motorcode AWC |
| Past op bouwjaar | : Bouwjaar 09/1997-03/2010 |
| Afstellen op mm electrode afstand | : 0.8mm electrode afstand |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





