Diameter 310mm, Audi S/RS RS3 (8P), 2.5 Turbo 335 PK 2011-2013, EBC BSD high carbon steel remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BSD1416 |
| Product omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven achteras |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : RS3 (8P) |
| VAG/BIM | : Audi S/RS |
| Past op model | : RS3 (8P) |
| Past op jaar | : 2011-2013 |
| Motor/uitvoering | : 2.5 Turbo |
| Vermogen | : 335 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 310mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 49mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 230,96 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





