Diameter 322mm, Nissan 350Z, 3.5 (Brembo) 2003-2009, EBC BSD high carbon steel remschijven achteras, Voor modellen met Brembo remklauwen aan de achteras, Geventileerde remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BSD7123 |
| Product omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven achteras |
| Merk | : Nissan |
| Model | : 350Z (Z33) |
| Past op model | : 350Z |
| Past op jaar | : 2003-2009 |
| Motor/uitvoering | : 3.5 (Brembo) |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Brembo remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 322mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 63mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 300,6 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





