Diameter 264mm, Opel Zafira, 2.2 TD 2002-2005, EBC BSD high carbon steel remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Massieve remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : BSD901 |
| Product omschrijving | : EBC BSD high carbon steel remschijven achteras |
| Merk | : Opel |
| Model | : Zafira A |
| Past op model | : Zafira |
| Past op jaar | : 2002-2005 |
| Motor/uitvoering | : 2.2 TD |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 264mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 41mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 10/9mm |
| Prijs per set incl BTW | : 151,96 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





